Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Żywiec

 
Żywiec

Na terenach Żywiecczyzny nasza firma zajmuje się skupem samochodów oraz wszelkich innych pojazdów za gotówkę. Jeżeli planujesz zakup nowego samochodu i nie wiesz co zrobić z poprzednim lub po prostu nie masz czasu na szukanie potencjalnych kupców koniecznie SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Auto Magic Polska przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę, a przy zawarciu transakcji zapewni odbiór Twojego pojazdu i załatwi wszystkie formalności. Skontaktuj się z nami i umów się z przedstawicielem – sprawdź jakie to proste!

Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym. Nowe prosto z salonu, lekko używane, uszkodzone, wymagające naprawy, a nawet zniszczone. W razie konieczności zorganizujemy odbiór lawetą nie obciążając Państwa kosztami.

Warto zauważyć, że skupujemy również nie tylko samochody lecz również inne pojazdy, m.in: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempingowe, samochody dostawcze, vany, ciężarowe, jak również wszelkigo rodzaju sprzęt pływający – motorówki, skutery wodne w każdym stanie technicznym.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.