Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Żory

 
Żory

Jeżeli mieszkasz w Żorach lub okolicach i poszukujesz kupca swojego samochodu to jesteś we właściwym miejscu.

Sprzedaż swojego samochodu może wydawać się wyzwaniem. Zazwyczaj wystawiamy ogłoszenie – czekamy – ktoś dzwoni – umawiamy się spotkanie i w tym miejscu rzadko dochodzi do transakcji. Bardzo często musimy odbyć kilka, a nawet kilkanaście takich spotkań aż trafi się chętny, który nie będzie za wszelką cenę starał się zaniżyć ceny naszego pojazdu i nie zmarnuje naszego czasu.

Dlatego właśnie zdecydowanie korzystniej sprawdzić ofertę firmy specjalizującej się w skupie samochodów.

Firma Auto Magic Polska zajmuje się skupem pojazdów używanych za gotówkę. Naszym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne warunki skupu. Skontaktuj się z nami, sprawdź na ile wycenimy Twoje auto i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Skupujemy pojazdy w dowolnym stanie technicznym. Zarówno nowe, prosto z salonu, lekko używane, uszkodzone, wymagające naprawy, a nawet zniszczone. W razie potrzeby załatwimy odbiór lawetą na nasz koszt.

Auto Magic Polska zajmuje się skupem i sprzedażą pojazdów różnego rodzaju, w każdym stanie technicznym. Interesują nas samochody, motocykle, przyczepy, quady, skutery, sprzęt wodny – motorówki, itd…

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.