Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Tychy

 

Mieszkasz w Tychach lub okolicach i poszukujesz kupca swojego samochodu – dobrze trafiłeś! Firma Auto Magic Polska zajmuje się skupem pojazdów używanych za gotówkę. Naszym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne warunki skupu. Skontaktuj się z nami, sprawdź na ile wycenimy Twoje auto i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Nasza firma, która od wielu lat obecna jest na tyskim rynku motoryzacyjnym jest godnym zaufania partnerem. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którzy ciągle wracają do naszej firmy, sprzedając kolejne samochody.

Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym. Nowe prosto z salonu, lekko używane, uszkodzone, wymagające naprawy, a nawet zniszczone. W razie konieczności zorganizujemy odbiór lawetą nie obciążając Państwa kosztami.

Warto zauważyć, że skupujemy również nie tylko samochody lecz również inne pojazdy, m.in: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempingowe, samochody dostawcze, vany, ciężarowe, jak również wszelkiego rodzaju sprzęt pływający – motorówki, skutery wodne w każdym stanie technicznym.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.