Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Szczyrk

 
Szczyrk

Firma AutoMagic24 obecna na rynku motoryzacyjnym w Polsce od wielu lat, od grudnia 2012 świadczy swoje usługi także dla mieszkańców Szczyrku i okolicznych miejscowości. Jeżeli jesteś z tego terenu to trafiłeś we właściwe miejsce.

Wycena pojazdu:

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu +48 600 344 962 i przekonać się na ile nasz przedstawiciel wyceni Twój pojazd. Wierzymy w to, iż nasza oferta okaże się dla Ciebie korzystna i dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Co dalej?

Jeżeli nasza oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna przedstawiciel firmy AutoMagic24 umówi się na spotkanie i odbiór pojazdu. Abyś mógł/mogła zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze, przygotuje on wszystkie niezbędne dokumenty, w razie potrzeby zorganizuje transport lawetą na nasz koszt, a co najważniejsze wypłaci ustaloną kwotę w gotówce, bez zbędnej zwłoki.

Co skupujemy?

Interesują nas nie tylko samochody, ale także motocykle, quady, skutery, busy, samochody dostawcze, a także sprzęt zimowy, jak skutery śnieżne, czy sprzęt wodny, jak na przykład motorówki, skutery wodne.

Niezależnie od stanu technicznego mamy ofertę na każdy pojazd. Skupujemy samochody nowe, używane, do poprawek blacharskich, powypadkowe, na części.