Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Rybnik

 
Rybnik

Ważna wiadomość dla mieszkańców Rybnika i okolic. Firma Auto Magic Polska dotarła też do Waszego miasta. Jeżeli chcecie sprzedać swój samochód szybko, bezpiecznie i po atrakcyjnej cenie to trafiliście na właściwą stronę.

Aby sprawdzić ile warty jest Twój samochód skontaktuj się z nami, a nasz przedstawiciel przygotuje dla Was korzystną wycenę. To proste – wystarczy zadzwonić pod nr telefonu +48 600 344 962.

Jak już przekonasz się, że warto robić z nami interesy, umówimy spotkanie, gdzie nasz przedstawiciel załatwi wszystkie formalności, wypłaci w gotówce umówioną kwotę i odbierze pojazd.

Darmowy transport, który oferujemy przeznaczony jest dla wszystkich naszych klientów i oznacza, że na nasz koszt odbierzemy Twój samochód, nawet uszkodzony czy niesprawny – przy użyciu lawety!

Chętnie skupujemy pojazdy w każdym stanie. Mogą być nowe i prosto z salonu, a także używane, uszkodzone, a nawet zniszczone. Każdy z nich posiada swoją, dla Ciebie atrakcyjną, cenę!

Skupujemy wszelkiego rodzaju pojazdy (motocykle, quady, przyczepy, kampery, sprzęt wodny – motorówki czy skutery, sprzęt zimowy etc.) w każdym stanie technicznym. W razie potrzeby zorganizujemy transport lawetą na nasz koszt.

Zadzwoń i sprawdź jaką ofertę mamy dla Ciebie!