Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Ruda Śląska

 
Ruda Śląska

Jeżeli jesteś mieszkańcem Rudy Śląskiej lub najbliższej okolicy i chce sprzedać swój używany samochód to trafiłeś w DOBRE MIEJSCE!

Firma Auto Magic jest obecna na rynku już od wielu lat i posiada spore grono klientów, którzy zaufali specjalistom i znawcom samochodów. Kontakt z firmą zapewnia możliwość szybkiej i bezproblemowej sprzedaży swojego pojazdu za uczciwą cenę.

U nas szybko, bezpiecznie i bezproblemowo wycenisz i sprzedasz swój samochód lub inny pojazd za GOTÓWKĘ. Wystarczy się z nami skontaktować, a nasz przedstawiciel dopełni wszystkich formalności. W razie potrzeby, gdyby samochód nie był w stanie się poruszać, zorganizujemy na nasz koszt transport lawetą.

Firma Auto Magic Polska zainteresowana jest pojazdami w każdym stanie technicznym – od nowych i mało używanych do firmowych, z dużym przebiegiem, uszkodzonych, powypadkowych, na części. Skupujemy również inne środki lokomocji: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempingowe, samochody dostawcze, vany, ciężarowe, jak również wszelkiego rodzaju sprzęt pływający – motorówki, skutery wodne.

Przekonaj się ile wart jest Twój samochód! To nic nie kosztuje!