Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Radomsko

 
Radomsko

AutoMagic24 prowadzi skup pojazdów używanych w Radomsku i okolicach. Jeżeli chcesz zaoszczędzić swój czas, nerwy i pieniądze przy sprzedaży samochodu to jesteś we właściwym miejscu! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu samochodami udało nam się wypracować swoje unikalne standardy obsługi klientów. Dzięki nim sprzedaż samochodów jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Skontaktuj się z przedstawicielem firmy pod nr tel.: +48 600 344 962. On bezzwłocznie wyceni Twój samochodów i umówi się na spotkanie w celu dokonania zakupu. Na spotkanie przyjedzie z kompletem dokumentów. Po podpisaniu umowy kupna/sprzedaży od ręki wypłaci gotówkę i odbierze Twój samochód.

Chcesz się pozbyć niesprawnego pojazdu?

Dla nas to nie problem! W razie konieczności zorganizujemy transport lawetą na nasz koszt.

Motocykle, busy, przyczepy, motorówki…?

Warto zaznaczyć fakt, że skupujemy nie tylko samochody osobowe, ale także pojazdy innego typu. Zaliczyć do nich można motocykle, quady, przyczepy, kampery, przyczepy kempingowe, busy, samochody dostawcze, ciężarówki, a także wszystko co pływa i ma silnik – motorówki, skutery wodne, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Gwarantujemy Państwa satysfakcję!