Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Pawłowice

 
Pawłowice

Pawłowice to kolejna miejscowość, dla mieszkańców której oferujemy swoje usługi.

Firma Auto Magic Polska skupuje samochody i inne pojazdy za gotówkę. Naszym klientom oferujemy zakup ich samochodów na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Aby przekonać się ile warte jest Twoje auto wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który przygotuje bezpłatną wycenę!

Jeżeli nasze warunki okażą się dla Ciebie atrakcyjne, tak jak dla wielu innych klientów, nasz przedstawiciel umówi spotkanie i przyjedzie pod wskazany adres. Załatwi wszelkie formalności, wypłaci wcześniej umówioną kwotę i odbierze pojazd.

Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym. Nowe, prosto z salonu, lekko używane, uszkodzone, wymagające naprawy, a nawet zniszczone. W razie konieczności zorganizujemy odbiór lawetą nie obciążając Państwa kosztami.

Warto zauważyć, że skupujemy również nie tylko samochody lecz również inne pojazdy, m.in: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempingowe, samochody dostawcze, vany, ciężarowe, jak również wszelkiego rodzaju sprzęt pływający – motorówki, skutery wodne w każdym stanie technicznym.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.