Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Oświęcim

 
Oświęcim

Jeżeli jesteś mieszkańcem powiatu oświęcimskiego, miasta Oświęcim i okolic to dobrze trafiłeś. Nasza firma prowadzi skup samochodów za gotówkę. Możesz sprzedać swój pojazd uzyskują bardzo atrakcyjną cenę. Skontaktuj się z nami i umów się z przedstawicielem, który przygotuje dla Ciebie ofertę, a następnie umówi się na spotkanie w celu dokonania transakcji.

Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym. W razie konieczności zorganizujemy odbiór lawetą nie obciążając Państwa kosztami.

Warto zauważyć, że skupujemy również nie tylko samochody lecz również inne pojazdy, m.in: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempingowe, samochody dostawcze, vany, ciężarowe, jak również wszelkiego rodzaju sprzęt pływający – motorówki, skutery wodne w każdym stanie technicznym.

Jesteśmy świadomi, że sprzedaż samochodu jest nie lada wyzwaniem. Osoby, które w perspektywie mają sprzedaż swojego starego pojazdu zazwyczaj są pełni obaw czy uda im się sprzedać i nie stracić. Naszej firmie zaufały już setki klientów. Wielu z nich wraca i sprzedaje nam swój drugi lub trzeci pojazd. Świadczy to o zaufaniu klientów, które na przestrzeni lat udało nam się wypracować.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.