Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Nowy Targ

 
Nowy Targ

AutoMagic24 to rzetelny skup samochodów używanych i nie tylko. Od niedawna obsługuje klientów także w Nowym Targu. Oferuje bardzo atrakcyjne ceny skupu pojazdów wypłacając gotówkę od ręki i bez zbędnej zwłoki.

Wszystkie formalności zostaną załatwione przez naszego przedstawiciela, a Ty nie będziesz musiał się martwić o to czy o czymś nie zapomniałeś. AutoMagic24 to oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy.

Procedura zgłoszenia chęci sprzedaży swojego starego samochodu jest bardzo prosta. Wystarczy telefon do naszego przedstawiciela, który błyskawicznie wyceni Twój pojazd i przedstawi naszą ofertę, która na pewno okaże się Ciebie atrakcyjna. Następnie umówi spotkanie w celu sfinalizowania transakcji, odbierze pojazd i wypłaci gotówkę.

AutoMagic24 działa na szeroką skalę co oznacza, że skupuje nie tylko samochody, ale także motocykle, busy, samochody dostawcze, ciężarowe, quady, skutery i sprzęt pływający jak motorówki czy skutery wodne – bez względu na ich stan techniczny. Oznacza to, że odkupimy od Ciebie zarówno nowy samochód, garażowany, z niskim przebiegiem, jak i auto z poważnym przebiegiem, usterkami mechanicznymi czy blacharskimi, uszkodzone, na części.

Potrafimy wycenić każdy pojazd.

AutoMagic24 – skup samochodów Nowy Targ serdecznie zaprasza do sprawdzenia oferty.

Zadzwoń: pod nr tel. +48 600 344 962