Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Myszków

 
Myszków

Oferta skupu samochodów za gotówkę skierowana do mieszkańców Myszkowa i okolic przygotowana przez firmę AutoMagic24 umożliwia bezproblemowe pozbycie się niechcianego pojazdu. Skupujemy samochody i inne pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego. Interesują nas zarówno samochody salonowe, mało używane, garażowane, zadbane, ale także pojazdy starsze, wyeksploatowane, z dużymi przebiegami, ze śladami korozji, powypadkowe, uszkodzone, na części oraz te przeznaczone do kasacji.

Dysponujemy lawetą, dlatego właśnie odbierzemy naprawdę każdy pojazd i to w dodatku na nasz koszt.

Co więcej skupujemy nie tylko auta, ale także inne pojazdy drogowe, jak na przykład motocykle, przyczepy, quady, samochody dostawcze, kampery, ciężarówki oraz pojazdy wodne jak motorówki czy skutery wodne.

Nasz przedstawiciel jest do Państwa dyspozycji pod nr telefonu +48 600 344 962. Wystarczy telefon, aby poznać jaką ofertę mamy dla Państwa. Nasz przedstawiciel błyskawicznie wyceni Państwa pojazd, umówi spotkanie, przygotuje dokumenty, a w końcu zjawi się po odbiór i wypłaci pieniądze w gotówce. Wszystko odbędzie się sprawnie, rzetelnie i bezpiecznie.

Podczas wieloletniej obecności na rynku zaufało nam już mnóstwo klientów, dlatego właśnie zapraszamy także Państwa do dołączenia do tego grona.