Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Mikołów

 
Mikołów

Sprzedaż samochodu to trudne zadanie i niejednokrotnie z różnych powodów czasochłonne. Do tego wszystkiego często kosztuje sprzedającego sporo nerwów i pieniędzy. W Mikołowie od niedawna wszystko jest o wiele łatwiejsze. Właśnie w tym mieście firma AutoMagic prowadzi skup samochodów, oferując swoim klientom atrakcyjne ceny wykupu pojazdów, a wszystko to szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Wystarczy jeden telefon, a nasz przedstawiciel w błyskawiczny sposób wyceni Państwa samochód, przyjedzie pod wskazane miejsce po odbiór wraz z wszystkimi niezbędnymi dokumentami, a podpis i odbiór gotówki będzie już tylko formalnością.

Warto zaznaczyć, że skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, począwszy od nowych, z salonu, garażowanych, z niskim przebiegiem, zadbanych, poprzez wyeksploatowane samochody z dużym przebiegiem, po-leasingowe, ze śladami korozji czy innymi usterkami, aż po samochody niesprawne, na części. W razie konieczności nasz przedstawiciel zorganizuje transport lawetą na nasz koszt.

Ponad to skupujemy nie tylko samochody, ale także inne pojazdy jak np.: motocykle, quady, busy, samochody dostawcze, skutery, przyczepy oraz sprzęt wodny – motorówki czy skutery wodne.

Wielu klientów przekonało się, że warto współpracować z firmą AutoMagic24 – skup samochodów Mikołów.