Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Kędzierzyn Koźle

 
Kędzierzyn Koźle

W Kędzierzynie Koźlu firmą, która oferuje najlepsze warunki skupu używanych pojazdów, głównie samochodów, jest AutoMagic24. Podczas wielu lat obecności na rynku opracowane zostały profesjonalne standardy obsługi, dzięki którym klienci bardzo cenią jakość świadczonych usług. Doświadczenie w handlu samochodami pozwala na szybkie i profesjonalne wycenianie pojazdów.

Wystarczy telefon do nas, aby przekonać się jakie to proste. Nasz handlowiec błyskawicznie wyceni Twój pojazd i umówi się na spotkanie w celu finalizacji transakcji. Przywiezie ze sobą pełen komplet niezbędnych dokumentów, załatwiając wszystkie formalności. Po zawarciu transakcji kupna od ręki wypłaci, ustaloną wcześniej, kwotę w gotówce.

Zadzwoń pod nr tel. +48 600 344 962 i przekonaj się sam.

AutoMagic24 prowadzi skup samochodów i innych pojazdów, w tym także motocykli, quadów, przyczep kempingowych, samochodów dostawczych i ciężarowych, sprzętu wodnego: motorówek i skuterów.

Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym. Mogą być to nowe samochody prosto z salonów, jak również wysłużone już starsze pojazdy. Skupujemy także pojazdy uszkodzone i zniszczone na części.

W razie konieczności nasz przedstawiciel zorganizuje transport lawetą na nasz koszt.

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Kędzierzyna Koźla i okolicznych miejscowości.

Polecamy skup samochodów AutoMagic24 w Kędzierzynie Koźlu.