Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Katowice

 
Katowice

Firma AutoMagic24 w stolicy Śląska, Katowicach, od niedawna prowadzi działalność w zakresie skupu i sprzedaży samochodów osobowych, a także innych pojazdów. Mieszkańcy tego miasta mają możliwość skorzystania z usług doświadczonych profesjonalistów w tym zakresie.

Doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala na obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie. Błyskawicznie potrafimy wycenić każdy pojazd, przez co od razu przekonasz się jak bardzo atrakcyjna może dla Ciebie być nasza oferta. Ponad to zorganizujemy wszystkie kwestie związane z zakupem lub sprzedażą pojazdu, a w przypadku kiedy Twój pojazd wymaga transportu lawetą również zorganizujemy odbiór na nasz koszt.

Pieniądze otrzymasz od ręki i w gotówce! Jesteśmy profesjonalistami i tą jakże istotną kwestię regulujemy bez zbędnej zwłoki, jak to niestety często ma miejsce. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo nerwów, czasu i pieniędzy.

Auto skup Katowice, przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym. Dlatego jeżeli Twój samochód jest nowy i po prostu Ci się znudził, jest to auto z dużym przebiegiem, ze skorodowaną blachą lub po prostu stoi zepsute na placu koniecznie zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 600 344 962.

Warto zaznaczyć, że interesują nas także inne środku transportu, takie jak: motocykle, quady, busy, vany, samochody dostawcze, a także sprzęt wodny i zimowy – różnego rodzaju skutery czy motorówki.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.