Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Czechowice-Dziedzice

 
Czechowice-Dziedzice

Dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Wszystko dzięki temu, że nasza siedziba mieści się właśnie w tym mieście, a my sami pochodzimy właśnie z Czechowic-Dziedzic, wszystkim obywatelom tego miasta i okolic możemy zaoferować preferencyjne warunki skupu pojazdów.

Wystarczy telefon, a nasz przedstawiciel umówi się z Państwem na osobiste spotkanie i oględziny samochodu, który chcecie Państwo sprzedać. Po obejrzeniu pojazdu będziemy w stanie przedstawić naszą ofertę, która napewno okaże się dla Państwa bardzo korzystna. Dzięki temu, że będziemy działać w obrębie naszej gminy, koszty transportu i dojazdu do klienta zostaną ograniczone do minimum, co w bezpośredni sposób przełoży się na atrakcyjność naszej oferty.

Nasz przedstawiciel zadba o wszystkie szczegóły formalne i bez zbędnej zwłoki podpisze z Państwem umowę, od ręki wypłacając pieniądze w gotówce.

AutoMagic24 zainteresowane jest skupem wszelkiego rodzaju pojazdów, nie tylko samochodów, ale także motocykli, skuterów, quadów, busów, samochodów dostawczych, kamperów oraz sprzętu wodnego, jak motorówki czy skutery.

Niezależnie od stanu technicznego wycenimy każdy pojazd, zarówno nowy, z niskim lub wysokim przebiegiem, uszkodzony, na części. W razie konieczności zorganizujemy transport lawetą na nasz koszt.

Podczas wielu lat spędzonych w tej branży obsłużyliśmy setki klientów, którzy niejednokrotnie po latach do nas wracają. Dlatego właśnie i Państwa zapraszamy do współpracy z naszą firmą i sprawdzenia naszej oferty.