Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Bytom

 
Bytom

Nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla mieszkańców Bytomia i okolic chcących szybko i bezpiecznie sprzedać swój samochód lub inny pojazd. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na wypracowanie najwyższych standardów obsługi, przez co współpraca z AutoMagic24 jest przyjemnością, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Zajmujemy się skupem samochodów i innych pojazdów w każdym stanie technicznym. Wystarczy zadzwonić pod nr telefonu +48 600 344 962 i sprawdzić na ile wycenimy Twój pojazd. Wszystko szybko, bezpiecznie i sprawnie. Po ustaleniu szczegółów, nasz przedstawiciel sfinalizuje transakcję, wypłacając na miejscu pieniądze w gotówce.

Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym. Nowe prosto z salonu, stare, lekko używane, z dużym przebiegiem, uszkodzone, wymagające naprawy, a nawet zniszczone na części. W razie konieczności zorganizujemy odbiór lawetą nie obciążając Państwa kosztami.

Warto zauważyć, że skupujemy również nie tylko samochody lecz również inne pojazdy, m.in: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempingowe, samochody dostawcze, vany, ciężarowe, jak również wszelkiego rodzaju sprzęt pływający – motorówki, skutery wodne.

Zadzwoń i przekonaj się sam, że warto z nami współpracować.