Zadzwoń i wyceń swój pojazd

+48 600 344 962

Skup samochodów Brzeszcze

 
Brzeszcze

Od mieszkańców Brzeszcz i okolic skupujemy używane samochody i inne pojazdy w atrakcyjnych cenach, a pieniądze wypłacamy od ręki w gotówce. AutoMagic pozwoli Państwu zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i pieniędzy.

Prowadzimy skup pojazdów w każdym stanie technicznym. Tak więc, niezależnie od tego jaki jest rocznik produkcji Twojego auta czy motocykla, czy jest uszkodzony czy nie, ma duży przebieg, albo jest nowy prosto z salonu, AutoMagic chętnie go od Ciebie kupi.

Wystarczy zadzwonić pod nr telefonu +48 600 344 962 i umówić się z naszym przedstawicielem. On błyskawicznie wyceni Twój pojazd, umówi spotkanie i sfinalizuje transakcję, dopełniając wszystkich formalności za Ciebie. W razie potrzeby zorganizuje transport lawetą na nasz koszt.

Warto podkreślić, że interesują nas nie tylko samochody, ale także inne pojazdy, takie jak: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempingowe, furgonetki, vany, ciężarowe; a także sprzęt pływający jak: motorówki, skutery wodne, żaglówki.

AutoMagic tworzą doświadczeni sprzedawcy samochodów, którzy działają w branży od wielu lat. Grono naszych klientów stanowią setki zadowolonych klientów, którzy nam zaufali. Dołączając do tej grupy uzyskasz gwarancję profesjonalnego podejścia, fachowej obsługi, a także atrakcyjnych cen.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.